Vybavení

V naší nabídce najdete nosiče na tažné zařízení a to pro 2 elektrokola nebo pro 2, 3 i 4 kola. Univerzální nosiče osvědčeného českého výrobce umožňují snadnou a pohodlnou montáž kol a vynikají nejen svým vzhledem, ale především výbornou stabilitou a bezpečnostními prvky. Značnou výhodu poskytuje nožní pedál, díky němuž je umožněno odklopení naloženého nosiče. Dostanete se tak snadno do kufru auta i s již připevněnými koly. Všechny nabízené nosiče mají 13-ti pinovou zásuvku, v případě potřeby zapůjčíme nosič včetně redukce na 7 pinů.

Pokud Váš vůz není vybaven tažným zařízením, nabízíme k zapůjčení nosič kol na páté dveře. Tento nosič je vhodný na téměř všechny typy aut (sedan, combi, hatchback, SUV, MPV), díky použitému materiálu vyniká svou lehkostí a snadnou manipulací. 

Dále si u nás můžete zapůjčit praktické a prostorné střešní autoboxy, jejichž předností je spolehlivost a skvělá aerodynamika. Disponují oboustranným otevíráním a centrálním zámkem a dvěma popruhy k zajištění převáženého obsahu.